Kopia Mindfulness z Weroniką wydarzenia-kopia

Weź oddech Dzień z praktyką uważności w Warszawie.

Jeśli masz wrażenie, że Twoje dni pędzą jak szalone, a lista spraw “do-zrobienia” nie ma końca, to ta propozycja może być dla Ciebie interesująca.

Zapraszamy do zatrzymania się, pobycia ze sobą oraz z innymi, w bezpiecznej i życzliwej atmosferze.

Będziemy praktykować uważność i współczucie, uważny ruch i uważne czynności. Zaprosimy Cię też do dłuższych chwil w ciszy i może zachęcimy do wyłączenia telefonu na cały dzień 🙂

Spędzimy ten czas razem, w godzinach 10.00 – 16.30 na warszawskim Ursynowie.

Zapraszamy osoby po kursach mindfulness, z praktyką własną oraz takie, które po raz pierwszy chcą spróbować praktyk uważności i współczucia.

Zapewniamy poduszki i maty ale jeśli masz swój ulubiony zestaw to oczywiście go zabierz ze sobą.

Miejsce:
Warszawa, Kabaty

Inne ważne informacje
Z uwagi na limit miejsc w sali decyduje kolejność zgłoszeń i wniesienie opłaty. Wydarzenie odbędzie się, gdy zgłosi się minimum 10 osób

Cena:
Standardowa - 250 zł
Dla zapisujących się wcześniej 20.10.2023 - 200 zł
Dla absolwentów naszych kursów uważności  150 zł

Prowadzące:

Weronika Chmielewska

Nauczycielka uważności w podejściu MBLC, Nauczycielka programu Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem (Mindful Compassionate Parenting).

Od 2015 r. roku praktykuję uważność, od 2017 r. działam w Fundacji EduMind promującej uważność w polskich szkołach a codziennie doświadczam jak mindfulness wspiera życie zawodowe (pracuję jako broker ubezpieczeniowy) oraz pomaga w wyzwaniach rodzica w domu pełnym szczególnych potrzeb.

Mindfulness wsparło mnie na mocnym życiowym zakręcie, potem poznałam NVC (Porozumienie bez Przemocy), ścieżki współczucia i samo-współczucia (praca Kristin Neff i Chrisa Germera) oraz ukończyłam instytut dr Shefali w Nowym Jorku (Conscious Parenting Coaching Institute).

Pracuję z dorosłymi ale doświadczam jak ta praca pomaga również dzieciom.

Lubię wspinaczki górskie i przygody żeglarskie.

Magdalena Wegner

Certyfikowana trenerka NVC, nauczycielka uważności w podejściu MBLC

Od 2011 prowadzę warsztaty i szkolenia związane z komunikacją, uważnością, rozwiązywaniem konfliktów. W swojej pracy staram się wspierać innych w odnajdywaniu swojego sensu życia, lepszym rozumieniu swoich uczuć i potrzeb, a potem też uczuć i potrzeb innych ludzi.

Zaczęłam swoją przygodę od poznania NVC (Porozumienia bez Przemocy) i dzielenia się nim, później poznałam też Analizę Transakcyjną i Mindfullnes, a ostatnio moją pasją stała się ekoterapia. W swojej pracy staram się łączyć te wszystkie podejścia.

Pracuję z dorosłymi i z młodzieżą.

Lubię przebywać w naturze, uprawiać warzywa i owoce w ekologiczny sposób. Czerpiąc z natury i jej nie raniąc.

 

Mindfulness dla rodziców

Mindfulness dla każdego - 8 tygodniowy kurs uważności online w wersji przedpołudniowej.

Edycja jesienna - zapisy już otwarte!
MCP - Mindful Compassionate Parenting

Program dla rodziców - nowość w Polsce! (Mindful Compassionate Parenting).

Jak rozwijać wewnętrzną siłę i spokój w obliczu codziennych wyzwań. 10 tygodniowy program online dla rodziców - jesień 24, edycja wieczorna..
Świadome rodzicielstwo (2)

Europejski Dzień Mózgu - 18.03.2024 r., godz. 18.00-19.00 Bezpłatne spotkanie online

Zapraszamy rodziców na spotkanie online: Rodzicielski stres a ewolucja. Po co troskliwym rodzicom wiedza o mózgu i czemu ją trudno wprowadzić w życie?