Projekt bez tytułu-2

Mindfulness – kurs witaminowy czy przeciwbólowy?

Bezpłatny webinar
10.01.2023 godz. 20.00-21.00 – Online Zoom

Jeśli jesteś ciekawa/y czym jest uważność i czy kurs uważności jest dla Ciebie to zapraszamy. Czasem w życiu potrzebujemy środków przeciwbólowych, a czasem warto wzmocnić się witaminami – czym więc jest uważność? Czy może być witaminą, a może tabletką przeciwbólową?

Podczas tego spotkania:

✔️ dowiesz się czym jest uważność i co wynika z badań

✔️ doświadczysz krótkiej praktyki

✔️ poznasz najczęstsze mity o mindfulness

✔️ dowiesz się jak przebiega kurs uważności i sprawdzisz czy jest dla Ciebie

✔️zadasz nurtujące Cię pytania i dowiesz się o najbliższych kursach i możliwych dofinansowaniach

PROWADZĄCE

Magdalena Wegner – certyfikowany nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC dla dorosołsych i młodzieży, certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, praktyczka Analizy Transakcyjnej, socjoterapeutka i konsultantka Założycielka Wyspy Zmian, mama dwójki dorosłych dzieci.

Weronika Chmielewska – certyfikowana nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC, współzałożycielka i Prezeska Fundacji EduMind Uważność w Edukacji, właścicielka My Mindful Way Nika Chmielewska, wspiera rodziców w zakresie Świadomego Rodzicielstwa jako Conscious Parenting Coach w Instytucie dr Shefali Tsabary. Z wykształcenia ekonomistka, na co dzień broker ubezpieczeniowy, mama dwóch nastoletnich synów.

DSC09121_pp

Rodzicielstwo z uważnością i współczuciem (Mindful Compassionate Parenting) już po polsku!

Jak rozwijać wewnętrzną siłę i spokój w obliczu codziennych wyzwań?
321643470_962501765136619_8915830299450964262_n-kopia

Męczy Cię wewnętrzny głos krytyka i dążenie do perfekcjonizmu?

Bezpłatne spotkanie informacyjne – sprawdź jak mindfulness może wpłynąć na Twoje życie 13.01.2023 godz. 10.00-11.00 – Online Zoom
mindfulness trening

Mindfulness dla rodziców - dofinansowany dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami od 1 lutego 2023 r.

8 tygodniowy kurs uważności to trening mentalny, który uczy radzenia sobie z gonitwą myśli, sposobów uspokajania umysłu, świadomości emocji i ich obecności w ciele, metod samoregulacji oraz rozwijania dobrego samopoczucia oraz takich jakości jak: radość życia, życzliwość, kreatywność i akceptacja.