Kopia Mindfulness z Weroniką wydarzenia

8 kroków do uważnego życia - bezpłatny webinar

W rozpędzonym świecie coraz trudniej zatrzymać się na chwilę – jesteśmy kuszeni zaproszeniem do: wyżej, więcej, dalej.

Odczuwamy skutki długotrwałego stresu, a ciało przypomina, że nie składa się tylko z myślącej głowy. Pojawiają się bóle pleców, problemy ze skupieniem.

Dni pędzą jak szalone, planujemy wakacje, a już za chwilę będzie jesień.

Też tak masz?

Czujesz przytłoczenie związane z intensywnością świata, przeszkadza Ci też natłok myśli, problemy z koncentracją, brakiem cierpliwości, czy irytacją?

Jeśli tak, zapraszamy Cię na bezpłatne spotkanie o uważności.

Opowiemy o sprawdzonych 8 krokach, które według nas i absolwentek/ów naszych kursów działają i pomagają w regulacji emocji i redukcji stresu.

Będziesz mieć też okazję do sprawdzenia, jak praktyka mindfulness jest odbierana przez Ciebie.

Naprawdę chcesz, ale nie możesz być? Rozumiemy to! Zapisz się – dostaniesz nagranie ze spotkania. Jeśli możesz, bądź z nami na żywo – będziesz mieć okazję do zadania pytań!

Jeśli jesteś ciekawy/a czym jest uważność i czy kurs uważności jest dla Ciebie to zapraszamy.

PROWADZĄCE:

Magdalena Wegner

Certyfikowana trenerka NVC, nauczycielka uważności w podejściu MBLC

Od 2011 prowadzę warsztaty i szkolenia związane z komunikacją, uważnością, rozwiązywaniem konfliktów. W swojej pracy staram się wspierać innych w odnajdywaniu swojego sensu życia, lepszym rozumieniu swoich uczuć i potrzeb, a potem też uczuć i potrzeb innych ludzi.

Zaczęłam swoją przygodę od poznania NVC (Porozumienia bez Przemocy) i dzielenia się nim, później poznałam też Analizę Transakcyjną i Mindfullnes, a ostatnio moją pasją stała się ekoterapia. W swojej pracy staram się łączyć te wszystkie podejścia.

Pracuję z dorosłymi i z młodzieżą.

Lubię przebywać w naturze, uprawiać warzywa i owoce w ekologiczny sposób. Czerpiąc z naury i jej nie raniąc.

Weronika Chmielewska

Nauczycielka uważności w podejściu MBLC, nauczycielka programu Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem (Mindful Compassionate Parenting)

Od 2015 roku praktykuję uważność, od 2017 r. działam w Fundacji EduMind promującej uważność w polskich szkołach a codziennie doświadczam jak mindfulness wspiera życie zawodowe (pracuję jako broker ubezpieczeniowy) oraz wyzwania  rodzica w domu pełnym szczególnym potrzeb.

Mindfulness wsparło mnie na mocnym życiowym zakręcie, potem poznałam NVC (Porozumienie bez Przemocy), ścieżki współczucia i samo-współczucia (praca Kristin Neff i Chrisa Germera) oraz ukończyłam instytut dr Shefali w Nowym Jorku (Conscious Parenting Coaching Institute).

Pracuję z dorosłymi ale doświadczam jak ta praca pomaga również dzieciom.

Lubię wspinaczki górskie i przygody żeglarskie.

Mindfulness dla rodziców

Mindfulness dla każdego - 8 tygodniowy kurs uważności online w wersji przedpołudniowej.

Edycja jesienna - zapisy już otwarte!
MCP - Mindful Compassionate Parenting

Program dla rodziców - nowość w Polsce! (Mindful Compassionate Parenting).

Jak rozwijać wewnętrzną siłę i spokój w obliczu codziennych wyzwań. 10 tygodniowy program online dla rodziców - jesień 24, edycja wieczorna..
Świadome rodzicielstwo (2)

Europejski Dzień Mózgu - 18.03.2024 r., godz. 18.00-19.00 Bezpłatne spotkanie online

Zapraszamy rodziców na spotkanie online: Rodzicielski stres a ewolucja. Po co troskliwym rodzicom wiedza o mózgu i czemu ją trudno wprowadzić w życie?